Loading...

Ortodontija

Ortodontija – netaisyklingo sąkandžio gydymas

Kreivi, persidengę dantys, netaisyklingas sąkandis – ne tik estetinė problema, bet ir trukdo kramtyti, aiškiai kalbėti, apsunkina valymą, gali lemti dantų karieso (ėduonies) atsiradimą ar periodonto susirgimus bei žandikaulio sąnario sutrikimus. Amžiaus ribos ortodontiniam gydymui nėra.

Ortodontija – tai odontologijos šaka, kurios tikslas yra pacientų, turinčių kreivus dantis ir/ar blogą sukandimą, gydymas. Ortodontija taip pat apima veido bei žandikaulių augimo kontrolę (dentofacialinė ortopedija)

Ortodontinio gydymo metu, priklausomai nuo esamos situacijos ir paciento amžiaus yra taikomi įvairūs aparatai: plokštelės, funkciniai aparatai, išorinio tempimo aparatai, lūpos buferiai, greito plėtimo aparatai breketai ir/ar jų kombinacija.

Vaikų ir paauglių ortodontinis gydymas ne tik tiesina kreivus dantis, pagerina jų funkcija ir visą kramtymo sistemą, bet ir apsaugo dantis nuo karioeso, periodonto ligų, ankstyvo dantų netekimo. Tai yra labai svarbu siekiant išsaugoti sveikus dantis ateityje.

Intensyviai augant ir vystantis žandikauliams, netaisyklingą sąkandį įmanoma koreguoti nuimamais ortodontiniais aparatais: plokštelėmis, treniruokliais, lūpos atstūmėjais. Kai nuimami aparatai neveiksmingi, netaisyklingas sąkandis koreguojamas breketų sistema. Gydymą breketais geriausia pradėti tuomet, kai visi nuolatiniai dantys jau sudygę.

Ortodontinis gydymas – vienas iš svarbiausių žingsnių gražios ir taisyklingos šypsenos link. Neretai tai būna sudedamoji gydymo plano dalis atstatant deformuotus dantų lankus prieš implantaciją ar estetinį ir funkcinį protezavimą. Breketai – efektyviausias būdas pasiekti norimą ilgalaikį rezultatą.

Naudojami išoriniai (metaliniai, keramikiniai breketai, beligatūriai) ir vidiniai (gaminami individualiai, įvertinus paciento dantų ir žandikaulio būklę) breketai. Gydymo trukmė svyruoja nuo 0,5 iki 2 metų, po kurių, sveikais dantimis ir nuostabia šypsena Jūs galėsite džiaugtis visą gyvenimą.

Kiekvienu atveju gydymo planas yra sudaromas individualiai, prireikus pasitelkiami kelių sričių specialistai, kad būtų užtikrinamas geriausias gydymo rezultatas.

Ortodontinio gydymo metu labai svarbi asmeninė dantų priežiūra ir profesionali burnos ertmės higiena.

Kodėl verta rinktis mus?

20 METŲ PATIRTIS

AUKŠČIAUSIOS KVALIFIKACIJOS GYDYTOJAI

NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS

AUKŠČIAUSIO LYGIO STRERILUMO KONTROLĖ

RŪPESTIS IR NUOŠIRDUMAS PACIENTAMS

Gydantys specialistai

Kitos paslaugos

2017-05-24T11:07:14+00:00