Loading...

Plombavimas

Tiesioginės restauracijos kompozitais

Dantų kramtomieji paviršiai atkuriami naudojant minimaliai invazyvias preparacijų technikas, pagal biomechaninius gnatologijos principus, siekiant, kad visa kramtymo ir kraniomandibulinė sistema veiktų sklandžiai, be trikdžių ir sutrikimų, kaip vieninga sistema.

Tikslūs funkciniai kramtomieji paviršiai ir kontaktai –  nuo paprastų iki sudėtingiausių sprendimų, siekiant maksimaliai sėkmingų, stabilių ir ilgalaikių rezultatų funkciniu ir estetiniu požiūriu.

Klinikoje atstatant/ plombuojant dantis įsisavinta nauja kompozicinė technologija, sukurta mokslininkų, bendradarbiaujant su gyd.praktikais – optimizuojant medžiagos darbines savybes, biomimetinius reikalavimus, fizinius- cheminius ypatumus išgaunant natūralią, aukščiausią estetiką, patvarumą ir ilgaamžiškumą, sukuriant nepastebimas kompozicines restauracijas.

Medžiagos

Dantų plombavimui naudojami aukščiausius medžiagos kokybės standartus atitinkantys, šviesą atspindintys, aukščiausias estetines keramikos savybes atitinkantys, nanohibridiniai kompozitai, pasižymintys natūraliu ilgaamžiškumu, aukščiausia estetika ir funkcionalumu, bei biomimetiniu suderinamumu su danties kietaisias ir minkštaisias audiniais.

Ypatingai svarbios optinės savybės – fluorescuojančios ir opalescuojančios skirtingo skaidrumo laipsniu pasižyminčios charakteristikos, leidžia individualiai sukurti išorinius efektus, anatominius ypatumus, atkuriant pagal gamtos dėsnius sukurtą dantį. Naudojamos moderniausios šių laikų surišimo sistemos.

Kodėl verta rinktis mus?

20 METŲ PATIRTIS

AUKŠČIAUSIOS KVALIFIKACIJOS GYDYTOJAI

NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS

AUKŠČIAUSIO LYGIO STRERILUMO KONTROLĖ

RŪPESTIS IR NUOŠIRDUMAS PACIENTAMS

Gydantys specialistai

Kitos paslaugos

2017-05-24T15:11:39+00:00