Vaikų odontologija

Ar vaiko dantukai bus sveiki, ar pažeisti ėduonies, pirmiausia priklauso nuo tėvelių rūpesčio ir pastangų. Vos išdygusius pirmuosius dantukus jau būtina valyti, kadangi atsiranda ėduonies rizika. Tuomet rekomenduojamas ir pirmasis vizitas pas gydytoją odontologą, kad būtų paaiškinta taisyklinga priežiūra kaip išsaugoti sveikus dantukus.

Didžiausia klaida – pirmą kartą vaiką pas odontologą atvesti esant skausmui. Neretai tėvai baiminasi, ar mažametis leisis apžiūrimas odontologo – palikite tai mūsų profesionaliems vaikų odontologams! Mažasis pacientas turi priprasti prie aplinkos, nejausti baimės.

Norint apsaugoti savo vaiką nuo nepageidaujamo karieso ir streso, reikia lankytis pas vaikų odontologą profilaktiškai, kad  būtų  laiku pastebėtas besivystantis ėduonis.

Sėkmingas dantų gydymas įmanomas tik tuomet, kai vyksta vaiko, tėvų ir odontologo bendradarbiavimas. Ypač sverbu kad vaikas ir tėvai pasitikėtų gydančiu gydytoju. Klinikoje dirnabti gydytoja – vaikų odontologė specialistė, išmananti vaikų dantų ligas, jų profilaktiką, bei bendrus psichologinius bendravimo su vaikais aspektus, pasirengusi profesionaliai padėti.

Klinikoje atliekame:

  • Pastovi burnos priežiūra nuo pirmų dantukų iki nuolatinio sąkandžio susiformavimo, higieninių įgūdžių formavimas – programa „Karta be karieso“
  • Profesionali burnos ertmės higiena vaikams,
  • Dantų silantavimas,
  • Pieninių ir nuolatinių dantukų gydymas,
  • Lūpos ir liežuvio pasaitėlių plastika,
  • Ortodontinis gydymas,
  • Individualios burnos apsaugos sportuojantiems vaikams ir paaugliams.

Kodėl verta rinktis mus?

20 METŲ PATIRTIS

AUKŠČIAUSIOS KVALIFIKACIJOS GYDYTOJAI

NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS

AUKŠČIAUSIO LYGIO STRERILUMO KONTROLĖ

RŪPESTIS IR NUOŠIRDUMAS PACIENTAMS

Gydantys specialistai

Kitos paslaugos

2017-05-24T12:21:44+00:00