Sužinokite, kuri paslauga Jums reikalinga
Pradėti
Paslaugos
Sužinokite, kuri paslauga Jums reikalinga
Pradėti
Apie mus
Esame aukščiausio lygio odontologijos paslaugas teikianti klinika, kurios vizitinė kortelė - neprilygstami rezultatai, klinikinė sėkmė, inovatoriškumas, bei ilgalaikės darbų garantijos. Turime daugiau nei 25 metų patirtį, klinikoje dirbame tik su modernia “state of art” įranga ir svarbiausia - mūsų gydytojų specialistų komandinis darbas garantuoja geriausius ir ilgalaikius rezultatus kiekvienam pacientui. Atrenkame ir dirbame tik su aukščiausios kvalifikacijos gydytojais specialistais ir personalu, tad atvykę pas mus jūs gausite mandagų ir išlaikytą bendravimą, estetišką aplinką ir tik kokybiškai atliktas paslaugas.
Aukščiausio lygio odontologija
Aukščiausi etikos standartai ir kokybė
Neprilygstami gydymo rezultatai, ilgalaikės garantijos
Ekologiškos, biologinės odontologijos kryptis
25 metų patirtis, inovacijos ir mokslas
Gydymas be baimės, miegant (sedacija)
Filosofija
Gydymo filosofijoje pasirinkta ekologiškos, biologinės, holistinės odontologijos kryptis. Moksliniai tyrimai ir inovacijų tendencijos rodo, kad ateities odontologija, kaip ir visa medicina, remsis tvariais t.y. biologinės, ekologinės, holistinės medicinos ir skaitmeninių technologijų principais. Klinika “Aukštėja” šiuo keliu pasuko jau šiandien.
AUkščiausi standartai
Mums rūpi aukščiausi etikos standartai. Pagrindinis klinikos etikos principas: visų svarbiausia - Pacientas. Paciento ir gydytojo tarpusavio santykiai grindžiami paciento sveikatos prioritetu. Kinikos “Aukštėja” gydytojas - kvalifikuotas, atidaus, dėmesingas, rūpestingas, atsargus ir mylintis savo darbą bei pacientus.
Mokslas ir inovacijos
Aukštėja yra mokslo ir inovacijų lyderė Lietuvoje: pirmosios tarptautinės konferencijos, pirmieji tarptautiniai seminarai, pirmasis kraniomandibulinės (kramtymo) funkcijos tyriomo centras, pirmas skaitmeninis radioviziografas, pirmas endodontinis mikroskopas, pirmoji skaitmeninės odontologijos laboratorija, pirmoji ozonoterapijos įranga tai tik dalis klinikos MTEP pasiekimų.
Gydymas miegant
Jautresniems pacientams siūlomas “gydymas miegant”, t.y. paslaugos teikiamos sedacijoje, kurią prižiūri gydytojas anesteziologas. Jūs tiesiog miegate, o mes - gydome.
Organizmo sveikata
Pasirūpinsim ne tik jūsų burnos, bet ir viso organizmo sveikata. Burnos sveikata tai langas į Jūsų bendrą sveikatą, nes nesveiki dantys neigiamai įtakoja visą organizmą. Dantų infekcijų šalinimas, ozonoterapija, keraminiai dantų implantai, medžiagos be bisfenolių, mineraliniai maisto papildai, bemetalė odontologija padės jums būti sveikesniais.
PARTNERIAI
Susipažinkite su mūsų komanda
Komanda
Registracija
Registruotis galite internetu arba paskambine mūsų telefonu: +370 698 52451 WhatsApp
  • Vizitas klinikoje
  • Nuotolinė konsultacija
Pasirinkite PAGEIDAUJAMĄ laiką
Neteisingai arba nepilnai įvesti duomenys.

Šypsena – geriausia dovana

Pasirūpinkite savo artimiausiųjų sveikata bei padovanokite jiems apsilankymą Aukštėjos biologinės odontologijos klinikoje.

Dovanok!