Sužinokite, kuri paslauga Jums reikalinga
Pradėti
Paslaugos
Sužinokite, kuri paslauga Jums reikalinga
Pradėti
Biologinė odontologija
Burnos sveikata neatskiriama nuo bendros organizmo sveikatos.
Tvari, ekologiška odontologija
Ateities biomedicina – šiandien
Keraminiai dantų implantai
Tvirti, estetiški, patikimi, imunoneutralūs
Keraminės dantų laminatės
Estetiškiausias ir ilgaamžiškiausias tobulos šypsenos sprendimas
Skaitmeniniai dantų atspaudai
Patogu, tikslu, greita ir šiuolaikiška
Amalgaminių (gyvsidabrinių) plombų šalinimas
Saugus, greitas, efektyvus gydymas
PRF ir ozonoterapijos naudojimas chirurgijoje
Biosuderinamas sprendimas geresniam gijimui

Verta žinoti

  • Burnos ertmės sveikata tiesiogiai veikia mūsų organizmo bendrą sveikatą. Medicinos ekspertai nustatė, kad daugiau nei 60% visų lėtinių ligų gali įtakoti burnos sveikata.
  • Be to, ji glaudžiai susijusi su visu kūnu ir yra šalia ypač svarbių jutimo organų (skonio, uoslės, regos, klausos, pusiausvyros) bei galvos smegenų. 
  • Žvelgiant holistiškai sąkandis – okliuzija ir smilkininis apatinio žandikaulio sąnarys( SAŽ) yra glaudžiai susiję su viso organizmo judėjimo aparato – kaulų, sąnarių, raumenų sistemos funkcija, bei centrinės ir periferinės nervų sistemos veikla. Todėl daugelį stuburo ligų gali sąlygoti SAŽS sutrikimai ir atvirkščiai.
  • Periodonto audiniai yra tarsi imunologiniai vartai, neleidžiantys ligų sukėlėjams ir jų nuodams patekti į organizmą. 
  • Biologinė odontologija neatsiejama nuo biosuderinamų medžiagų naudojimo gydymo procese: keraminių dantų implantų, bisfenolio A neturinčių plombinių medžiagų, bemetalės keramikos, ozono terapijos ir t.t.
  • Klinikoje dirba Britų ekologinės medicinos draugijos sertifikuoti gydytojai, todėl gydymo planai visada individualizuoti ir kiek įmanoma tausojantys sveikatą. 
Akimirkos
Video thumbnail
Video thumbnail
Video thumbnail
Video thumbnail
Video thumbnail
Video thumbnail
Sėkmės istorijos
Visos istorijos
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Kaip jūsų klinikoje atsirado biologinės odontologijos paslaugos?

Klinikoje „Aukštėja“ biologinės holistinės odontologijos paslaugos atsirado bendradarbiaujant su Britų ekologinės medicinos draugija, JAV Loma Linda universitetu, JAV Tennant integracinės medicinos institutu ir kitais mokslo centrais. 

Kaip diagnozuojamos ir gydomos dantų infekcijos?

Dantų infekcijos diagnozuojamos pasitelkiant skaitmenines technologijas (2D, 3D kompiuterinę tomografiją, 3D intraoralinius skaitytuvus, intraoralines vaizdo kameras, etc.). Jų pagalba atlikus ypatingai išsamią dantų infekcijų diagnostiką, gydome remiantis aukščiausiais standartais pagrįstais infekcijų šalinimo ir detoksikacijos protokolais.

Ar jūsų klinikoje atliekami alergijų metalams tyrimai?

Vieninteliai Lietuvoje tiriame IV lėto tipo alergines reakcijas metalams.  Jei jau taip atsitiko, kad savo burnoje turite metalinių dalių (implantų, breketų, plombų…) patartume išsitirti, ar nesate alergiškas odontologijoje naudojamiems metalams.

Kaip vyksta kramtymo funkcijos bei sąkandžio ištyrimas Jūsų klinikoje?

Kramtymo funkcijos ištyrimas bei sąkandžio atstatymas vyksta pagal lyderiaujančių pasaulio odontologų rekomendacijas ir gydymo protokolus.

Kaip gydomi kramtymo sutrikimai?

Klinikoje Aukštėja sukurta unikali kramtymo sutrikimų tyrimo ir gydymo metodika, kuri remiasi holistiniu požiūriu į žmogaus sveikatą. Gydymo procese bendradarbiaujama su gydytojais neurologais, osteopatais, kinezioterapiautais, radiologais, veido ir žandikaulių chirurgais, dantų technikais, bei integruojami naujausi biofizikinio gydymo pasiekimai (biomoduliatoriai).

Kaip galima išvengti nerimo ir baimės gydymo metu?

Siekdami sumažinti gydymo metu patiriamą nerimą ir baimę, kad organizmas galėtų susikoncentruoti į gijimo procesus (pvz. chirurginės procedūros), siūlome medikamentinės sedacijos paslaugą (gydymas miegant). Jūs miegate, mes gydome, o pabudę galite džiaugtis rezultatu.

Klinika
M. Valančius g. 19, Kaunas, Lietuva
Darbo laikas: I-V 9-19 val.
+370 698 52451
Mes susisieksime su jumis.
Neteisingai arba nepilnai įvesti duomenys.
Registracija
Registruotis galite internetu arba paskambine mūsų telefonu: +370 698 52451 WhatsApp
  • Vizitas klinikoje
  • Nuotolinė konsultacija
Pasirinkite PAGEIDAUJAMĄ laiką
Neteisingai arba nepilnai įvesti duomenys.

Šypsena – geriausia dovana

Pasirūpinkite savo artimiausiųjų sveikata bei padovanokite jiems apsilankymą Aukštėjos biologinės odontologijos klinikoje.

Dovanok!