Sužinokite, kuri paslauga Jums reikalinga
Pradėti
Paslaugos
Sužinokite, kuri paslauga Jums reikalinga
Pradėti
Grožio injekcijos
Grožio injekcijos padeda atkurti ir išlaikyti jaunatvišką, lygią ir elastingą veido odą, atstatyti taisyklingą veido kontūrą, bei panaikinti ar sumažinti mimikos raukšles
Patirtis ir kvalifikacija
Užtikrinamos aukštos kokybės paslaugos
Grožis
Gražinami veido kontūrai
Sveikata
Gerinama odos kokybė
Gydymas
Gydomi migreniniai galvos skausmai, bruksizmas
Jaunystė
Atjauninama veido oda, atkuriamas skaistumas, elastingumas
Greitis
Puikus efektas jau po pirmos procedūros

Verta žinoti:

  • Hialurono rūgštis yra vienas svarbiausių mūsų kūno komponentų. Viena hialiurono molekulė pritraukia šimtus kartų didesnį vandens kiekį, todėl yra tokia efektyvi drėkinant odą. Be to, skatina elastino ir kolageno sintezę, taip suteikdama odai stangrumo. 
  • Nuo 22 metų hialurono rūgšties kiekis žmogaus organizme sumažėja ir  sulaukus 50-ties tampa dvigubai mažesnis nei jaunystėje. Oda suglemba, išryškėja mimikos raukšlės. Dėl natūraliai organizme vykstančių amžinių procesų, aplinkos poveikio, žalingų įpročių ir kitų veiksnių atsiranda senėjimo požymiai: raukšlės, patamsėjimai, kintantis veido kontūras. Hialurono rūgšties injekcijos – inovatyvi priemonė norint sumažinti raukšlių atsiradimą ir jų matomumą, ilgiau išlaikyti veido odą jaunatviškesne ir elastingesne, suteikti odai drėgmės ir skaistumo, ar net formuoti veido kontūrus, paputlinti ir pakoreguoti lūpų formą.
  • Biorevitalizacija – gilus odos drėkinimas, atgaivinimas. Procedūra rekomenduojama atsiradus pirmiems senėjimo požymiams, 30-35 metų amžiaus žmonėms. Jau po pirmos procedūros matomas puikus rezultatas, oda švyti, kaip po ilgiausių atostogų. Biorevitalizacijos metu suleidžiami hialurono preparatai be jokių priemaišų.
  • Viena populiariausių estetinės dermatologijos procedūrų pasaulyje – botulino injekcijos.

Botulino toksinas, atpalaiduojamas raumenis, sumažina ryškias mimikos raukšles, bei kuriam laikui atjaunina odą. Dažniausiai naikinama raukšlė einanti horizontaliai kaktos srityje, horizontali ar vertikali “pykčio” raukšlė tarp antakių, arba raukšlės apie akis “žąsų kojelės”.

  • Botulino toksino injekcijos į kramtomuosius raumenis yra skirtos pacientams, kovojantiems su bruksizmu, patiriantiems įtampą, migrenos priepuolius. Taip pat atliekama “dantenų šypsenos” korekcija.
  • Plaukų slinkimo gydymas (Dr. Cyj plaukų užpildai (plaukų slinkimo gydymas). Dr. Cyj injekcijos – vienas moderniausių šiuo metu naudojamų būdų plaukams stiprinti. Dr. Cyj sudėtyje yra tik tarptautiniu mastu pripažintas patentuotas peptidų ir hialurono rūgšties derinys, kuris naudingomis medžiagomis aprūpina plauko folikulus, sustiprinant net ir išretėjusius bei suplonėjusius plaukus, paskatinant plaukų augimą. Rekomenduojamos bent 3-4 procedūros kartoti kas maždaug 4 savaites, siekiant geriausių rezultatų.
Kainos
Botulino injekcijos viena zona 100€
Bruksizmo gydymas nuo 220€
Gintaro rūgšties injekcijos 260€
„Dantenų šypsenos“ korekcija nuo 260€
Lūpų putlinimo injekcijos 1 ml 260€
Paakių korekcija hialurono injekcijomis nuo 240€
Biorevitalizacija nuo 290-450€
Profhilio (5 jaunystės taškų) injekcijos nuo 280-380€
Smulkių raukšlelių užpildymas (viršutinės lūpos raukšlės, „žąsų kojelės“) nuo 190-290€
Padidėjusio prakaitavimo gydymas nuo 350 Eur€
Hialurono rūgšties injekcijos nuo 250€
Šypsenos raukšlių korekcija 1,2 ml nuo 280€
Veido kontūravimas 1,2 ml 320€
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Kiek laiko išlieka rezultatas po botulino toksino injekcijų?

Dažniausiai efektas išsilaiko apie 4 mėn. ir raumuo po truputį atsistato. Tam daug įtakos turi paciento gyvenimo būdas, bei aplikos veiksniai. Botulino toksino poveikis mažėja daug sportuojant, prakaituojant, atliekant veido masazus, PRP procedūras, einant į pirtis, soliariumus.

Kam grožio injekcijos yra neatliekamos?

Injekcijos negalimos jei esate nėsčia, maitinate krūtimi, sergate kraujo ar onkologinėmis ligomis, sutrikus kraujo krešumui, yra pasitaikę alergijos atvejų ankstesnių procedūrų metu.

Ar injekcijos skausmingos?

Visos injekcijos yra atliekamos vietinėje nejautroje, naudojant paviršinį kremą ar lokaliai suleidžiant anestetiką. Kai kurie produktai savo ir sudėtyje papildomai turi Lidocaino. Procedūros metu skausmas minimalus.

Kokiais atvejais geriau hialiurono ir kokiais botulino injekcijos?

Šie produktai yra visiškai skirtingi. Botulino toksinas naudojamas mimikos raukšlių kontrolei, daugiausiai kaktoje, apie akis, lūpas. Taip pat bruksizmo atveju atpalaiduojant kramtomuosius raumenis. Hialiurono rūgšties injekcijos skirtos užpildyti raukšles, atstatyti ar suformuoti veido kontūrą, lūpų tūrį. Taip pat atliekamos ir biorevitalizacijos procedūros, skirtos odos drėgmei, elastingumui ir stangrumui .

Kaip elgtis po hialiurono rūgšties procedūrų?

Po injekcijų dažniausiai jau iš karto galite grįžti į kasdienę veiklą, tačiau dūrio vietoje gali atsirasti mėlynių, patinimų ar guzelių. Paprastai jie išnyksta per kelias valandas, tačiau priklausomai nuo atliktos procedūros, gali išsilaikyti ir iki poros dienų. Rekomenduojama pirmą savaitę vengti karščio, intensyvios fizinės veiklos, veido masažų. Vasaros metu būtina naudoti apsaugines priemones nuo saulės.

Ar injekcines prcedūras galima derinti vieną su kita?

Taip, žinoma. Labai dažnai hialiurono ir botulino toksino injekcijos yra atliekamos kartu. Paprastai pirmojo vizito metu su pacientu aptariamas visas gydymo planas, kuris pasirinktinai gali būti atliekamas vienu ar keliais etapais.

Klinika
M. Valančius g. 19, Kaunas, Lietuva
Darbo laikas: I-V 9-19 val.
+370 698 52451
Mes susisieksime su jumis.
Neteisingai arba nepilnai įvesti duomenys.
Registracija
Registruotis galite internetu arba paskambine mūsų telefonu: +370 698 52451 WhatsApp
  • Vizitas klinikoje
  • Nuotolinė konsultacija
Pasirinkite PAGEIDAUJAMĄ laiką
Neteisingai arba nepilnai įvesti duomenys.

Šypsena – geriausia dovana

Pasirūpinkite savo artimiausiųjų sveikata bei padovanokite jiems apsilankymą Aukštėjos biologinės odontologijos klinikoje.

Dovanok!